Aktuelle fejl

6200 Aabenraa, Site DONG ENSTEDVÆRKET 2, Site ID 4382

  • Beskrivelse

    Der kan forekomme driftsforstyrrelser i og omkring følgende område:

    FlensborgvejSite DONG ENSTEDVÆRKET 2

    Følgende kan være berørt:
    3G/UMTS Voice and Data



    Vi beklager meget de gener det medfører

  • Status

    09-06-2021 10:12 NOC_ROBOT

    Fejlretning er påbegyndt

  • Kategori

    Mobil Telefoni

  • Årsag til driftsforstyrrelse

    Udstyrsfejl ¿ software

  • Landsdel

    Jylland

  • Opstået
  • Forventet slut
  • Opdateret
  • Næste opdatering