Aktuelle fejl

2770 Kastrup, Site TØMMERUP SYD, Site ID 1348 -

  • Beskrivelse

    Der kan forekomme driftsforstyrrelser i og omkring følgende område:

    UgandavejSite TØMMERUP SYD,

    Følgende kan være berørt:
    4G/LTE Voice and Data


    Vi beklager meget de gener det medfører

  • Status

    25-02-2021 12:29:43
    Der fejlrettes fortsat.

  • Kategori

    Mobil Telefoni

  • Årsag til driftsforstyrrelse

    Udstyrsfejl - hardware

  • Landsdel

    Sjælland

  • Opstået
  • Forventet slut
  • Opdateret
  • Næste opdatering