Aktuelle fejl

8586 Ørum Djurs, Site DAMGAARDEN - Data/Voice

  • Beskrivelse

    Der kan forekomme driftsforstyrrelser i og omkring følgende område:

    Dystrup Tværvej 6A, 8586 Ørum Djurs, Site DAMGAARDEN

    Følgende kan være berørt:
    2G: Data og voice
    3G: Data og voice


    Vi beklager meget de gener det medfører.

  • Status

    07.09.20 14:16/agu
    Arbejdet er nu påbegyndt

  • Kategori

    Mobil Telefoni

  • Årsag til driftsforstyrrelse

    Mobilmast er nedtaget. Det omkringliggende mobilnetværk forventes at kunne håndtere mobiltrafikken.

  • Landsdel

    Jylland

  • Opstået
  • Forventet slut
  • Opdateret
  • Næste opdatering