Aktuelle fejl

6705 Esbjerg Ø, Site ES DEGNEVEJ, Site ID 2496 -

  • Beskrivelse

    Der kan forekomme driftsforstyrrelser i og omkring følgende område:

    StengårdsvejSite ES DEGNEVEJ,

    Følgende kan være berørt:
    4G/LTE Voice and Data



    Vi beklager meget de gener det medfører

  • Status

    23-09-2020 07:02:36
    Der fejlrettes fortsat.

  • Kategori

    Mobil Telefoni

  • Årsag til driftsforstyrrelse

    Udstyrsfejl - hardware

  • Landsdel

    Jylland

  • Opstået
  • Forventet slut
  • Opdateret
  • Næste opdatering