Aktuelle fejl

5000 Odense C, Site OD WINSLØWSVEJ, Site ID 2349 -

  • Beskrivelse

    Der kan forekomme driftsforstyrrelser i og omkring følgende område:

    Sdr. BoulevardSite OD WINSLØWSVEJ,

    Følgende kan være berørt:
    3G/UMTS Voice and Data



    Vi beklager meget de gener det medfører

  • Status

    19-09-2020 06:16:14
    Der fejlrettes fortsat.

  • Kategori

    Mobil Telefoni

  • Årsag til driftsforstyrrelse

    Antenne lukket pga. kundeklager

  • Landsdel

    Fyn

  • Opstået
  • Forventet slut
  • Opdateret
  • Næste opdatering