Aktuelle fejl

2800 Kgs.Lyngby, Site LYNGBY, Site ID 0100

  • Beskrivelse

    Der kan forekomme driftsforstyrrelser i og omkring følgende område:

    Klampenborgvej, 2800, Kgs.Lyngby, HovedstadenSite LYNGBY

    Følgende kan være berørt:
    2G/GSM Voice and Data
    3G/UMTS Voice and Data
    4G/LTE Voice and Data



    Vi beklager meget de gener det medfører

  • Status

    24-03-2020 20:20 NOC_ROBOT

    Fejlretning er påbegyndt

  • Kategori

    Mobil Telefoni

  • Årsag til driftsforstyrrelse

    Udstyrsfejl

  • Landsdel

    Sjælland

  • Opstået
  • Forventet slut
  • Opdateret
  • Næste opdatering